Web Sistemize Hoş Geldiniz.

Taşbaşı Mah. Tuhafiyeciler Sokak No: 4B Ermenek

Pzt-Cts 8.00-18.00 Pazar KAPALI

SOLAR PAKETLER

0 Yorumlar

Solar Paket Sistemleri her ihtiyaca uygun solar paket sistem güneş enerji paketleri bulunmaktadır. Artık benzinli jeneratör kullanıp doğayı kirletmemekle birlikte temiz enerji ile portatif olarak istediğiniz yerde çalıştırma imkânı bulduğunuz solar paket sistemleri üretmekteyiz.

Sizlere sadece güneş enerjisinden gelen hazır kabloyu kasaya bağlamak kalıyor. Dış ekranında sizler için sunmuş olduğumuz akü ve panel voltaj göstergeleri ile mobil jeneratörünüzün elektrik durumunu anlık olarak bilgisini okuyabilirsiniz. Bütün bağlantılar hazır olarak size teslim edildiğinden dolayı yanlış bağlantı yapma şansı olmadan sisteminizi uzun yıllar kullanabilirsiniz. İstediğiniz taktirde her yere rahatlıkla taşıyabilir , ihtiyaç duyduğunuz her yerde mobil jeneratör olarak kullanabilirsiniz.

Solar paket sistemlerinizi istediğiniz an kullanıma hazırdır.

Sistem içerikleri:

*Güneş Paneli
*Şarj kontrol Cihazı
*İnvertör
*Akü
*Güç Kasası
Solar paket sistemler farklı güçlerde üretilir. Güneş Paneli ve diğer ekipmanlar tüketilen güce göre hesaplanır. Güneş ışınım oranları bölgesel farklılık göstereceği için talebe göre özel paket sistem tasarımları da gerçekleştiriyoruz.

0 Paylaşımlar

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Size nasıl yardım edebilirim?